Warsztaty integracyjne – JUŻ WIDAĆ WIELKANOC

W dniu 06.04.2022r. w Zespole Szkolno  – Przedszkolnym w Ruścu odbyły się międzyszkolne warsztaty integracyjne JUŻ WIDAĆ WIELKANOC w ramach innowacji organizacyjnej ,, Z integracją nam do twarzy”.  Uczniowie z Szkoły Podstawowej w Woli Wiązowej  i Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ruścu  mieli do wykonania kilka zadań plastyczno – sensorycznych. Pierwszym zadaniem  uczniów, było wspólne wykonanie kolorowej pisanki z papieru, która zawisła przed drzwiami pedagoga szkolnego. Drugie zadanie  to zabawy sensoryczne z wykorzystaniem kisielu. Uczniowie mieli okazję, również pomalować wielkanocne figurki gipsowe i wykonać baranka z puchowych kuleczek. Podczas zajęć panowała atmosfera zabawy, uczniowie chętnie brali udział w poszczególnych zadaniach. Na zakończenie uczestnicy otrzymali piękne dyplomy i drobne upominki, za swój wysiłek i pracę.