Czuj! Czuj! Czuwaj!

W miniony weekend (15.03 – 17.03.2024 r.) w naszej placówce odbył się zlot drużyn zuchowych z Ruśca, Wielunia i Łasku. Nasz zastęp zuchowy prowadzony przez druhnę Cecylię Smolarek reprezentowało czworo uczniów. Pozostała część drużyny prowadzona przez druhnę to harcerze.

Łącznie szkoła gościła 58 zuchów. Odważne maluchy z klas I-IV spały w salach w śpiworach. Ich czas w ciągu dnia wypełniony był zabawami, pracami plastycznymi i kulinarnymi. Z powodzeniem została wykorzystana nasza nowa kuchnia szkolna w sali nr 4 oraz boisko szkolne z grami termozgrzewalnymi.

Zuchom dopisywała zarówno pogoda jak i dobre humory.

                                                                                                     Czuj! Czuj! Czuwaj!

 

Uwaga!

Drodzy Uczniowie!

Druhna Cecylia serdecznie zaprasza dzieci z klas I-IV na zbiórki zuchowe, które odbywają się w naszej szkole w świetlicy szkolnej w każdy piątek w godzinach 17.00 – 18.00.