Dzień w kolorach dyni

31 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dyni. I zrobiło się tak jakoś … dyniowo-pomarańczowo 😉 W ramach świętowania zorganizowano także tematyczny  konkurs. Zadaniem każdej klasy było przygotować dynię – śmieszną, poważną lub straszną. Zdecydowana większość klas wywiązała się z tego zadania niemalże genialnie, bowiem powołane jury – w składzie: dyr Aneta G. , v-ce dyr Agata M., p. Magdalena O. – miało nie lada problem, by wytypować te najciekawsze „okazy”. Decyzja musiała jednak zapaść i wyniki zmagań przedstawiają się następująco:
I msc. – kl. 4a
II msc. – kl. 2a i 3
IIImsc. – 5
Obie nasze zerówki w swojej kategorii były bezkonkurencyjne 😊 i otrzymują szczególne wyróżnienie.
Pozostałe klasy, które wzięły udział w zmaganiach również doceniono wyróżnieniami.
Wszystkim gratulujemy kreatywności i inwencji twórczej. Nasze „królowe – dynie” zdobią obecnie schody wejściowe do szkoły.
Całą społeczność uczniowską zachęcamy do udziału w kolejnych inicjatywach Samorządu Uczniowskiego.