Koncert życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października 2022 r. w Domu Kultury w Ruścu odbył się piękny koncert życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Niezwykły charakter wydarzenia zawdzięczamy artystom, którzy w nim wystąpili. Byli to młodsi i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej im T. Kościuszki w Ruścu.

Przygotowani przez panią Jolę Kieruzel i Ilonę Ochocką wyśpiewali i wyrecytowali podziękowania dla wszystkich, którzy tworzą szkolną społeczność. Życzenia dla dyrekcji, nauczycieli ze szkoły i przedszkola, pracowników obsługi i administracji, a także dla zaproszonych na uroczystość  emerytów chwytały za serce i wzruszeniem zwilżały oczy.

Piękne słowa skierowała do wszystkich zgromadzonych na uroczystości pani dyrektor Aneta Grabarz.

Koncert życzeń stał się także okazją  do wręczenia nagród w konkursie zorganizowanym przez Samorząd Szkolny.  Tytuły Najlepszego Nauczyciela przypadły w udziale panu Mariuszowi Studzińskiemu, pani Magdzie Puchale i panu Wojtkowi Foręcowi.