Przygodę z Zadrą czas zacząć :)

15 czerwca uczniowie klas ósmych i kilkoro z klasy 7 udało się do Energylandii – parku rozrywki w Zatorze, by w ekstremalny sposób, na ekstremalnych atrakcjach podsumować rok szkolny 21/22. 42-osobową grupą opiekowali się nauczyciele: Joanna SF, Anna B., Ilona K. i Wojciech F. Opiekunowie również, żeby nie było wstyd 🙂 , postanowili podnieść sobie poziom adrenaliny, korzystając z wybranych atrakcji m. in. Zadry i Dragona. Opiekunowie przeżyli to doświadczenie, ale nie sądzę, żeby po raz drugi chcieli zasiąść na tych osiągających zawrotną prędkość „pojazdach” ;). Młodzież, czego można było się spodziewać, skorzystała z tylu atrakcji, na ile czas pozwolił. Umęczona, ale zadowolona wróciła na miejsce zbiórki. Dodatkowym atutem wyjazdu była pogoda – cudna, słoneczna.

Z bagażem nowych doświadczeń, zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Ruśca. Kolejny wyjazd należy uznać za udany :).

JSF