The gold master of physics and chemistry!!!!

W piątek 10.06.2022r. odbył się międzyszkolny konkurs fizyczno-chemiczny dla uczniów klas ósmych. Czas trwania konkursu wynosił zaledwie 45 minut, więc uczniowie bardzo szybko, w skupieniu i determinacji, wzięli się do pracy. Młodzież zmagała się z rozwiązaniem zadań z fizyki i chemii o różnym stopniu trudności. W większości były to zadania zamknięte, lecz okazało się, iż wcale nie było tak łatwo. Niektórzy uczniowie udzielali odpowiedzi do ostatniej minuty. W tym samym dniu prace zostały sprawdzone i wyłoniono zwycięzców. Ku naszej radości pierwsze miejsce otrzymał uczeń naszej szkoły, drugie ex aequo także zdobył uczeń naszej placówki oraz uczennica szkoły ościennej. Bez wątpienia młodzież udowodniła, iż nie straszna im chemia czy fizyka. Kto wie może w naszej szkole rośnie następca Marii Skłodowskiej-Curie bądź Alberta Einsteina….czego sobie i uczestnikom życzę.