Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września zawsze jest dniem wyjątkowym. Zadowoleni, muśnięci słońcem i wypoczęci uczniowie wracają do szkoły, pełni sił i zapału do pracy, stęsknieni za kolegami i książkami 🙂 Tegoroczna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego rozpoczęła się mszą święta, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna. Następnie wszyscy udali się do szkoły na salę gimnastyczną, gdzie Pani Dyrektor Aneta Grabarz serdecznie przywitała wszystkich zebranych i życzyła, by nowy rok szkolny był dla każdego pasmem sukcesów i czasem na budowanie życzliwych relacji. Pani Dyrektor przywitała także nowych uczniów naszej szkoły, czyli pierwszoklasistów. Krótki występ artystyczny, przygotowany przez uczniów klasy siódmej i czwartej, uświetnił inaugurację nowego roku szkolnego.