Uroczyste pasowanie naszych pierwszoklasistów.

Tegoroczna uroczystość pasowania na ucznia klas I odbyła się 29 stycznia 2021r. i przybrała formę odmienną  od tradycyjnej. Nie uczestniczyli w niej ani zaproszeni goście, ani rodzice. Uświetnili ją jedynie uczniowie klas II i III wraz z wychowawcami oraz Dyrekcja szkoły. To efekt obowiązujących w tym roku szkolnym zasad reżimu sanitarnego spowodowanego pandemią. Uczniowie klas I zaprezentowali krótki program artystyczny, mający charakter autoprezentacji. Złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i zostali ślubowani na uczniów przez panią dyrektor Anetę Grabarz. Sesja zdjęciowa po uroczystości stanowiła ważny element tego wydarzenia. Wychowawczynie przesłały wykonane zdjęcia rodzicom, aby w ten sposób mogli uwiecznić tak istotne wydarzenie w życiu swoich dzieci. Miłym akcentem dnia stał się słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców.