ORŁY 2020 J

img_20200622_143459
img_20200622_143459

Ważnym punktem w szkolnym kalendarzu są wszelkiego rodzaju konkursy. Jedne my organizujemy, a w innych jesteśmy tylko uczestnikami. A może powinnam napisać „aż” uczestnikami, bo w jednym z takich przedsięwzięć – OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE – organizowanym przez Deltę, nasi uczniowie dali niezły popis swoich wiadomości i umiejętności. Konkursy z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego miały odbyć się w marcu – szkolni koordynatorzy już wszystko przygotowali, ale nastał trudny czas pandemii i wszelkie działania zostały przesunięte. W efekcie zmagania zostały przeprowadzone w wersji on – line w maju.

Podopieczni p.J.Sulimy – Flaszka, p.A.Stępień, p.I.Ochockiej i p.M.Nowak – wystartowali w „Orle Ortograficznym”. Podopieczni p.U.Kowalskiej i p.I.Kurzawy – w „Orle Języka Angielskiego”,
a podopieczni p.G.Dolaty i J.Kieruzel/A.Fulary – w „Orle Matematycznym”.

Laureatami zostali następujący uczniowie:

„ORZEŁ ORTOGRAFICZNY”:

Anna Stasiak – III msc.

Mateusz Bednarek – VII msc.

Karina Stępień – VIII msc.

Seweryn Cybułka – VIII msc.

Wojciech Pędziwiatr – Xmsc.

Anastazja Caban – VIII msc.

Nicola Babiak, Simon Łęgocki – IX msc.

Mikołaj Dziedzic – X msc.

Natalia Szataniak – IX msc.

„ORZEŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO”:

Simon Łęgocki – VI msc.

Nicola Babiak – IX msc.

Kamil Dziedzic – VII msc.

Jakub Ciężki – IX msc.

Oskar Kamieniak – X miejsce

„ORZEŁ MATEMATYCZNY”:

Nicola Babiak – VIII msc.

Simon Łęgocki – VIII msc.

Natalia Szataniak – IV msc.

Jakub Ciężki – V msc.

Wszystkim uczniom, i tym, którzy uzyskali tytuł laureata , i tym pozostałym, którzy wzięli udział – my, ich nauczyciele/opiekunowie – z całego serca dziękujemy.

Orły wysoko szybują, więc i Wy Kochani szybujcie wysoko. Dumnie kroczcie po szczeblach edukacji, zdobywajcie przestrzenie, rozwijajcie się, budujcie poczucie własnej wartości. Udział w konkursie, zwłaszcza ogólnopolskim, sam w sobie jest już wyróżnieniem. To niezwykły trud, jakiego się podjęliście i za to właśnie Wam dziękujemy. Dziękujemy, że mimo trudnego czasu, specyficznych warunków nauczania, nie odpuściliście i pokazaliście, że stać Was na bardzo dużo.

Ze wszystkich uczestników (oczywiście z naszej szkoły) tych ogólnopolskich zmagań jesteśmy dumni!!! Wszystkim Wam, bez wyjątku, gratulujemy i pokładamy nadzieję, że w kolejnych latach będzie Was więcej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, nasza szkoła zyskała CERTYFIKAT PLACÓWKI PROMUJĄCEJ TALENTY. To jest bardzo duże osiągnięcie.

A w związku z nadchodzącymi wakacjami KAŻDEMU uczniowi naszej szkoły życzę, by były radosne, wypełnione zabawą, ale taką mądrą , rozsądną, by dały Wam możliwość naładowania baterii, a nade wszystko – by były w 100% BEZPIECZNE!!!. Miejcie oczy dookoła głowy, uszy i oczy otwarte, bądźcie czujni i niech dobry humor Was nie opuszcza J

Wszystkiego NAJ NAJ NAJ J J J

JSF