Home Wydarzenia Przedszkole
Aktualności Przedszkole

PROPOZYCJA ZABAW I ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH

W związku z przesunięciem rozpoczęcia roku przedszkolnego umieszczamy poniżej kilka propozycji zabaw przy muzyce oraz prac plastycznych dla grup 3,4 i 5-latków.

Propozycje zabaw przy muzyce:

„Boogy woogy” - https://www.youtube.com/watch?v=sXqaZUp2N-w

„Kółko graniaste” - https://www.youtube.com/watch?v=xA7JhHYpU5o

„Ja gram na gitarze i na pianinie także” - https://www.youtube.com/watch?v=izQ5IAmTaFA

„Głowa, ramiona, kolana, pięty” - https://www.youtube.com/watch?v=30BVfTvlsrE

„Dżungla” - https://www.youtube.com/watch?v=ZpslBSmV7Lg

„Przedszkolna samba” - https://www.youtube.com/watch?v=48XcJ621b7E&t=32s

balony
balony
drzewo
limak
 

Wyprawka dla 3 i 4-latka

 

1.Kredki „Bambino” w drewnianej oprawie – grube

2.Ołówek gruby, trójkątny

3.Temperówka do grubych kredek

4.Piórnik w formie kosmetyczki

5.Nożyczki

6.Klej – 2 sztuki

7.Farby plakatowe, pędzelek

8.Papier kolorowy do wycinania, tzw. Wycinanki

9.Blok z kolorowymi kartkami

10.Blok techniczny z białymi kartkami

11.Kolorowanka

12.Plastelina

13. Koperty różnej wielkości – 3 sztuki

14. ½ paczki papieru ksero

15. Teczka na gumkę

16. Ciastolina – 2 kolory

16. Obuwie zmienne

17.Piżama dla dzieci, które zostają na leżakowanie

18.Garderoba do ewentualnego przebrania dziecka

 

Wszystkie w/w przybory, buty - powinny być podpisane, również pojedyncze kredki w oprawie drewnianejoraz włożone do podpisanej torby(reklamówki).

 

WYPRAWKA DLA GRUPY 5 i 6-LATKÓW

  1. 1.Kredki „BAMBINO” w drewnianej oprawie – grube
  2. 2.Kredki „BAMBINO” bez oprawy – tzw. świecowe
  3. 3.Ołówek (jeden trójkątny, jeden zwykły), gumka
  4. 4.Temperówka do grubych i cienkich kredek
  5. 5.Piórnik w formie kosmetyczki
  6. 6.Nożyczki zaokrąglone
  7. 7.Farby plakatowe, pędzle
  8. 8.Klej – 3 sztuki
  9. 9.Wycinanki - małe
  10. 10.Plastelina
  11. 11.Ciastolina (ilość według uznania)
  12. 12.Blok techniczny biały – 2 sztuki
  13. 13.Blok techniczny kolorowy – 2 sztuki
  14. 14.Blok rysunkowy kolorowy – 2 sztuki
  15. 15.½ paczki papieru ksero
  16. 16.Kolorowanka
  17. 17.Teczka na gumkę
  18. 18.Bibuły – 2 sztuki (kolory dowolne)
  19. 19.Koperty białe – 3 sztuki
  20. 20.Obuwie zmienne
  21. 21.Strój gimnastyczny w podpisanym woreczku lub torbie

 

Wszystkie wyżej wymienione przybory winny być podpisane

(dotyczy również każdej kredki, pędzla)

 

LISTA DZIECI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

5/6-LATKI – wychowawca Jolanta Rychlewska

  1. 1.Bogusławski Antoni
  2. 2.Burzyński Piotr
  3. 3.Głąb Oliwia
  4. 4.Grondzewski Michał
  5. 5.Jastrząbek Damian
  6. 6.Kępińska Marta
  7. 7.Konieczka Oliwier
  8. 8.Koziróg Bartek
  9. 9.Kruk Natalia
  10. 10.Łudczak Natalia
  11. 11.Marciniak Lena
  12. 12.Mielczarek Patryk
  13. 13.Mizera Zofia
  14. 14.Ochocki Jakub
  15. 15.Pruchnicka Natalia
  16. 16.Sarowska Monika
  17. 17.Schabowicz Brajan
  18. 18.Stolarczyk Aleksander
  19. 19.Szataniak
  20. 20.Szmigiel Marika
  21. 21.Tokarz Mikołaj
  22. 22.Tomaszewska Lena
  23. 23.Torzecka Iga
  24. 24.Wiluś Aleksander
  25. 25.Wlazłowska Wiktoria 

 

5-LATKI – wychowawca Lena Kozieł

  1. 1.Boras Zuzanna
  2. 2.Bzikowska Aleksandra
  3. 3.Kałuziak Filip
  4. 4.Kieruzel Franciszek
  5. 5.Klasztorny Igor
  6. 6.Krawczyk Marika
  7. 7.Ławniczek Jan
  8. 8.Łudczak Pola
  9. 9.Łudczak Wiktoria
  10. 10.Łuka Nathan
  11. 11.Malinowska Anna
  12. 12.Maliszak Wojciech
  13. 13.Marańda Iga
  14. 14.Nowak Filip
  15. 15.Olejnik Sonia
  16. 16.Płuciennik Kacper
  17. 17.Puchalski Filip
  18. 18.Sikora Aleksander
  19. 19.Stolarczyk Alicja
  20. 20.Stolarczyk Franciszek
  21. 21.Szymczak Marcelina
  22. 22.Ucińska Marta
  23. 23.Uciński Aleksander
  24. 24.Wierzbicka Zuzanna
  25. 25.Wróbel Hubert

4-LATKI – wychowawca Danuta Krysiak

  1. 1.Bartosik Adam
  2. 2.Boroń Weronika
  3. 3.Cybułka Lena
  4. 4.Cybułka Zuzanna
  5. 5.Flejszer Oskar
  6. 6.Jasiński
  7. 7.Kamieniak Adrianna
  8. 8.Kamieniak Kornelia
  9. 9.Kocot Monika
  10. 10.Kowalczyk Inga
  11. 11.Krzywański Franciszek
  12. 12.Kubiak Aleksander
  13. 13.Pluta Marta
  14. 14.Płuciennik Anastazja
  15. 15.Podgórniak Jakub
  16. 16.Rolnik Julia
  17. 17.Skorupa Agata
  18. 18.Stępnik Kacper
  19. 19.Szczytowski Karol
  20. 20.Szmańda Szymon
  21. 21.Szymańska Alicja
  22. 22.Włodarczyk
  23. 23.Zatorska Hanna

3-LATKI – wychowawca Danuta Bartoszek

  1. 1.Działkowski Mikołaj
  2. 2.Dziedzic Laura
  3. 3.Fornal Iga
  4. 4.Jabłońska Maja
  5. 5.Jachacz Kacper
  6. 6.Kędziak Hubert
  7. 7.Kopacki Jan
  8. 8.Koperek Nadia
  9. 9.Kowalska Jagoda
  10. 10.Łudczak Oliwier

11.Majchrzak Ignacy

12.Maliszak Paulina

13.Mrowiński Oliwier

14.Nowak Lena

15.Oziembłowska Zuzanna

16.Pędziwiatr Szymon

17. Piątek Alicja

18.Pluta Laura

19.Pruchnicka Iga

20.Stolarczyk Zofia

21.Szymczak Fabian

22.Tomczyk Mikołaj

23.Torzecka Pola

24.Witczański Igor

 

Dzieci na liście rezerwowej:

1.Rojszczak Szymon

2.Pędziwiatr Zofia

3.Drzazga Oliwia

 

Wakacje!

1
1
wystawa prac
wystawa prac 1

 

PODSUMOWANIE NAUKI ZDALNEJ

Drodzy Rodzice chciałybyśmy podziękować za trud i zaangażowanie jakie włożyliście w zdalną edukacje. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wykonanych prac i chęci nauki ze strony Waszych dzieci.

Życzymy Państwu oraz Waszym dzieciom bezpiecznego i udanego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji, wspaniałych przygód i bajecznych wspomnień.

Kochane Dzieci czekamy na Was we wrześniu – wracajcie wypoczęci i pełni energii.

Poniżej zamieszczamy prace wykonane przez dzieci podczas nauki zdalnej.

20200622_151240 copy
20200622_151240 copy
20200622_151245 copy
20200622_151935 copy
20200622_151942 copy
20200623_113319 copy1
20200623_113807 copy1
20200623_114246 copy1
20200624_163535 copy
20200624_235433 copy
20200624_235630 copy
20200624_235936 copy
20200625_000135 copy
20200625_000458 copy
d.b copy
d.b1 copy
d.b2 copy
 

Tato

1
1
zd 2
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 14