Home Osiągnięcia naszych uczniów

Osiągnięcia naszych uczniów

 

 

dyplom parki
dyplom parki


Very Simple Image Gallery:
No images found in folder /home/selectst/public_html/zsprusiec/images/stories/dyplomykoledy17/

konkurs parki
konkurs parki

ccf20151005_0000
ccf20151005_0000

ccf20150217_0000
ccf20150217_0000
koldy zuzia kamieniak
koledy chrek

gazetka (pobierz)

ccf20141121_0000
ccf20141121_0000
dyplom biologia i
dyplom biologia i chemia
dyplom masterszef 1

ccf20140206_0001
ccf20140206_0001
ccf20140311_0000
ccf20140311_0001
ccf20140313_0000
dyplom weronika
historyczny sp
konkurs matem

ccf20131117_0000
ccf20131117_0000

ccf20130603_0000
ccf20130603_0000
ccf20130603_0001
ccf20130603_0002
ccf20130603_0004
ccf20130603_0005

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów klasy 3b w II semestrze roku szkolnego 2012/2013r.:

1.       Kamil Janik – II miejsce w kategorii klas 3 w VI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym;

2.       Marta Stasiak – wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym;

3.       Marta Stasiak – III miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas I-III poświęconym twórczości Juliana Tuwima.

 

 

II semestr klasa III a

 

I. Szkolny konkurs czytelniczy –Baj, baj bajeczki

 

II miejsce – Roksana Łudczak

 

III miejsce – Kasia Buczyniak

 

II.  Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno-Ekologiczny klas III szkół podstawowych o tytuł „Matematycznej Głowy” pod hasłem: „Przyroda i ochrona środowiska w zadaniach matematycznych”

 

V miejsce – Kuba Surma

 

III. Regionalny konkurs plastyczny – Bezpiecznie na wsi – powiedz STOP upadkom

 

VII miejsce – Milenka Beśka

 

 IV. Wojewódzki konkurs plastyczny – Bezpiecznie na wsi – powiedz STOP upadkom

 

Wyróżnienie – Milenka Beśka

 

V.     GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY – Moja Ekologiczna Gmina

 

Zuzia Kałuziak – maks. ilość punktów

 

Kasia Buczyniak - maks. ilość punktów

 

Roksana Łuczak - maks. ilość punktów

 

X. Szkolny konkurs wiedzy ekologicznej w kategorii klas II-III – Woda źródłem życia

 

I miejsce w klasie III a  - Jakub Surma

 

XI. Szkolny konkurs recytatorski pt „Julian Tuwim dzieciom”

 

I miejsce – Maja Marciniak

 

XII. Szkolny konkurs  dla uczniów klas II i III na prezentację multimedialną pt. „Bezpieczne ferie”

 

Kasia Buczyniak - wyróżnienie

 

III miejsce klasy III a w szkolnej akcji „Góra grosza”

 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów klasy 3b SP w Ruścu w II semestrze:

1.      Julita Banasiak – II miejsce w kategorii klas I-III w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. „Wiosenne kwiaty – obraz na ścianę” dla wychowanków świetlic szkół podstawowych powiatu bełchatowskiego; (?) w konkursie „Baju – baj, bajeczko”;

2.      Anita Bednarek – II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym dla klas I-III pod nazwą: „Woda – źródłem życia”;

3.      Oliwia Cybułka – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym dla klas I-III pod nazwą: „Woda – źródłem życia”;

4.      Kamil Janik – I miejsce w kategorii klas III w szkolnym konkursie wiedzy ekologicznej dla klas II i III pod nazwą: „Woda – źródłem życia”, I (?) miejsce w konkursie zorganizowanym przez opiekuna szkolnej biblioteki – p. E. Majchrzak pt. „Baju – baj, bajeczko”, III miejsce w 8. Edycji Międzypowiatowego Konkursu Matematyczno-Ekologicznego klas III szkół podstawowych o tytuł „Matematycznej Głowy” pod hasłem: „Przyroda i ochrona środowiska w zadaniach matematycznych”;

5.      Julia Kurzawa – I miejsce w szkolnym konkursie dla uczniów klas II i III na prezentację multimedialną pt. „Bezpieczne ferie”;

6.      Artur Mendak – wyróżnienie w szkolnym etapie konkursu pt. „Zimowa pomoc dla zwierząt”;

7.      Lidia Płuciennik – wyróżnienie w szkolnym konkursie  dla uczniów klas II i III na prezentację multimedialną pt. „Bezpieczne ferie”, udział w finale Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego pt. „Dzieje Polski w legendach”, wyróżnienie (?) w konkursie „Baju – baj, bajeczko”

8.      Adrian Wieczorek – wyróżnienie w szkolnym konkursie dla uczniów klas II i III na prezentację multimedialną pt. „Bezpieczne ferie”;

 

 

 

 

ccf20130520_0000
ccf20130520_0000
plastyczny klaszczlw
plastyczny krus

 

 

 

Osiągnięcia indywidualne uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej za I semestr 2012/2013

 

4a

Bartosik Julita

- 3 miejsce w szkolnym konkursie plastyczno – technicznym „Choinka bożonarodzeniowa”

- 1 miejsce w szkolnym konkursie na wykonanie ekologicznej ozdoby choinkowej

Zimna Magda

- 1miejsce w szkolnym konkursie plastycznym – „Kartka bożonarodzeniowa”

Włodarczyk  Julita

- 2 miejsce w szkolnym konkursie na wykonanie ekologicznej ozdoby choinkowej

Ucińska  Angelika

- 3 miejsce w szkolnym konkursie na wykonanie ekologicznej ozdoby choinkowej

 

4b

Cywińska Oliwia

- 3 miejsce w szkolnym konkurs plastycznym – „Kartka bożonarodzeniowa”

Mielczarek  Nikola

-  3 miejsce w szkolnym konkursie na wykonanie zielnika

 

5a

Fabisz Aleksandra

- 2 miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa”

Ludwiczak  Kamil 

- 1 miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim poezji Jana Wojtyły – Jana Pawła II

Kępiński Dawid

 - IV mce w sztafecie szwedzkiej na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

 

5b

Słomian Małgorzata

- 1 miejsce w szkolnym konkursie plastyczno – technicznym „Choinka bożonarodzeniowa”

Matynia Julia 

- 2 miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim poezji Jana Wojtyły – Jana Pawła II

- 3 miejsce w szkolnym konkursie na plakat promujący segregowanie odpadów

 

6a

Krawczyk Natalia

- 3 miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim poezji Jana Wojtyły – Jana Pawła II

Krawczyk Nina

- 2 miejsce w szkolnym konkursie na plakat promujący segregowanie odpadów

 Mielczarek Kacper

- 3 miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim poezji Jana Wojtyły – Jana Pawła II

- 2 miejsce w szkolnym konkursie na wykonanie zielnika

- 4 mce w sztafecie szwedzkiej na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

Studzińska  Dominika

- 2 miejsce w festiwalu kolęd

- 2 miejsce w teście wiedzy ekologicznej

- 1 miejsce w szkolnym konkursie na plakat promujący segregowanie odpadów

Krawczyk Dominika

- 2 miejsce w szkolnym konkursie na wykonanie ekologicznej ozdoby choinkowej

Włodarczyk Krystian

- 4 mce w sztafecie szwedzkiej na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

 

6b

Pilawski Kewin

 - 1 mce w biegu na 60 na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

- 4 mce w sztafecie szwedzkiej na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

Majcherek Przemysław

-2 miejsce w szkolnym konkursie plastyczno – technicznym „Choinka bożonarodzeniowa

Grenda Michał

- 1 miejsce w festiwalu kolęd

- 1 miejsce w teście wiedzy ekologicznej

Cywińska Kinga

- 3 miejsce w festiwalu kolęd

- 3 miejsce w  teście wiedzy ekologicznej

Mielczarek Jakub

- 1 miejsce w szkolnym konkursie na wykonanie zielnika

 

 

 

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Osiągnięcia indywidualne uczniów gimnazjum za I semestr 2012/2013

 

Ia

Roksana Freus

- III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na plakat o oszczędzaniu energii

 

Ib

Wiktoria Ochocka

- I miejsce w szkolnym Iwonicka „Sławni fizycy i chemicy”

Agata Iwonicka 

- III miejsce w szkolnym konkursie „Sławni fizycy i chemicy”

- III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na plakat o oszczędzaniu energii

Agata Krzywańska

- II msc. w biegu na dystansie 600m na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

Natalia Matynia

- II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa i stroik”

- II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na plakat o oszczędzaniu energii

 

 

IIa

Patryk Lubiak

- III miejsce konkurs plastyczny – „Kartka bożonarodzeniowa i stroik”

Mateusz Kwieciński

- II mce w biegu na 300 m na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

- I mce w sztafecie 4x100m na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

 

 

IIb

Żaklin Milkowska

- III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na plakat o oszczędzaniu energii

Weronika Krysiak

- II miejsce w szkolnym konkursie literackim na wiersz o oszczędzaniu energii

 

 

IIIa

Mateusz Pluta

- II miejsce w szkolnym konkursie „Sławni fizycy i chemicy”

Aleksandra Kwiecińska

- I miejsce w szkolnym konkursie plastyczno – technicznym „Choinka bożonarodzeniowa”

Ewelina Foltyńska

-II  miejsce w szkolnym konkursie plastyczno – technicznym „Choinka bożonarodzeniowa”

Weronika Ozimek

3 miejsce w szkolnym konkursie plastyczno – technicznym „Choinka bożonarodzeniowa”

Agnieszka Ślęzak

- I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa i stroik”

- I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na plakat o oszczędzaniu energii

- I miejsce w szkolnym konkursie literackim na wiersz o oszczędzaniu energii

Zuzanna Wilczyńska

- II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na plakat o oszczędzaniu energii

Adrian Niedbalski

- I mce w sztafecie 4x100m na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

Dominik Ozimek

- I mce w sztafecie 4x100m na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

 

IIIb

Dominik Kamieniak

- I mce w sztafecie 4x100m na Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej

 

 

 

 

Indywidualne osiągnięcia uczniów klas 1-3

 Szkoły Podstawowej w Ruścu

w I semestrze roku szkolnego 2012/2013:

Kl.1

-  Miłosz Boras – III miejsce w konkursie technicznym „ Miś”,

 Kl. 2a

- Udział Wiktora Chojaka i Ani Płuciennik w powiatowych eliminacjach Konkursu Sprawności Fizycznej w Bełchatowie

-  Zajęcię I, II, III miejsca w konkursie plastyczno – technicznym ,,Choinka” w kategorii klas -  III przez uczniów Dżesikę Kurzynogę, Kingę Moszyńską i Bartosza Włodarczyka.

Kl. 2b

- I miejsce Oliwii Pawlak w konkursie plastycznym „Misie znane i lubiane”

- II miejsce Wiktora Koćmierowskiego w tym samym konkursie

- III miejsce Konrada Wierzbickiego w tym samym konkursie

Kl. 3a

-  I miejsce Milenki Beśki w szkolnym konkursie plastycznym „Misie znane i lubiane”

-  III miejsce Kasi Buczyniak w szkolnym konkursie plastycznym „Misie znane i lubiane”

-  II miejsce Milenki Beśki w szkolnym festiwalu kolęd

-  I miejsce Kasi Buczyniak w szkolnym konkursie plastycznym „ Kartka bożonarodzeniowa” w kategorii klas I-III

- III miejsce Bartka Telążki w szkolnym konkursie plastycznym „ Kartka bożonarodzeniowa” w kategorii klas I-III

- II miejsce Roksany Łudczak w konkursie: Baj baj bajeczko

- III miejsce Kasi Buczyniak w konkursie: Baj baj bajeczko

Kl. 3b

-  Lidia Płuciennik – I miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd dla klas I-III;

-  Julita Banasiak – III miejsce w Szkolnym Konkursie Kolęd dla klas I-III.

- I miejsce Kamila Janika w konkursie: Baj baj bajeczko

- II miejsce Lidki Płuciennik w konkursie: Baj baj bajeczko

- III miejsce Julitki Banasiak w konkursie: Baj baj bajeczko

 

konkurs poarniczy
konkurs poarniczy

 

dyplom martyna
dyplom martyna

 

                                  


                                             


                                                   


                                                      


 

                                                 

 


 

                                                 


 

                                                 

 

 

 

 

 



 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

 



 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia naszych uczniów


HALOWE MISTRZOSTWA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
W LEKKIEJ ATLETYCE

Spała -  4.12.2009 r.

Szkoła Podstawowa

sztafeta 4x200 m

I miejsce drużyna chłopców (D.Ozimek, A.Niedbalski, M.Kwieciński, B.Cajgler)

60 m
I miejsce
Dominik Ozimek

200 m
III miejsce
Dominik Ozimek

skok w dal
II miejsce
Adrian Niedbalski

Gimnazjum

200 m
I miejsce
Wiktor Uciński


88888888888888888888888888888888

I RZUT LIGI LEKKOATLETYCZNEJ ZRZESZENIA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH
KLESZCZÓW - 9.10.2009 r.

Szkoła Podstawowa

60 m dziewcząt

7 miejsce Ślesińska Patrycja (9.78)
11 miejsce Drzazga Kamila (9.97)


200 m dziewcząt

9 miejsce Ochocka Aleksandra (35.61)

200 m chłopców

2 miejsce Ozimek  Dominik (29.10)

600 m dziewcząt

10 miejsce Krzywańska Agata  (2:20.16)

skok w dal chłopców
1 miejsce
Niedbalski Adrian  (4.41)


rzut piłką dziewcząt
6 miejsce Wiernik Ilona (32.00)
12 miejsce Drzazga Adrianna (26.00)



rzut piłką chłopców
3 miejsce Papuga Dawid (51.80)

sztafeta szwedzka dziewcząt

3 miejsce (P.Ślesińska, K.Drzazga, E.Krężel, O.Ochocka)

sztafeta szwedzka chłopców
1 miejsce
(D. Ozimek, B.Cajgler, A.Niedbalski, M. Brzozowski)


Gimnazjum

100 m dziewcząt

4 miejsce Wilczyńska Angelika (14.74)
13 miejsce Moszyńska Katarzyna (15.27)


100 m chłopców

8 miejsce Ozimek Rafał  (12.88)
13 miejsce Wojciechowski Marcin  (13.23)


300 m dziewcząt

6 miejsce Pluta Joanna  (50.73)
9 miejsce Ławniczek Adrianna (51.89)


300 m chłopców

1 miejsce Matynia Paweł (41.82)
9 miejsce Uciński Wiktor (44.06)


600 m dziewcząt

9 miejsce Włodarczyk Kinga (2:03.16)

1000 m chłopców

9 miejsce Studziński Mateusz (3:07.96)

skok w dal dziewcząt

10 miejsce Cajgler Martyna (3.70)

pchnięcie kulą dziewcząt

10 miejsce Grzegorska Martyna (7.70)

sztafeta 4x100m dziewcząt

3 miejsce (57.23)

sztafeta 4x100m chłopców

2 miejsce (50.10)

88888888888888888888888888888888

MŁODZIEZOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ LZS ?PIŁKARSKA KADRA CZEKA?
KLESZCZÓW ? 1.10.2009 r.


I miejsce - dziewczęta  gimnazjum
III miejsce - chłopcy gimnazjum


88888888888888888888888888888888

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
RASY ? 25.09.2009 r.


Klasy IV? V sp
V miejsce ? Agata Krzywańska (klasa IV)

Klasy VI sp ? IG

III miejsce ? Patryk Foltyński (klasa IG)
IV miejsce ? Dominik Ozimek(klasa VI)

V miejsce ? Kinga Włodarczyk (klasa IG)

Klasy II? III G

I miejsce ? Wiktor Uciński (klasa IIIG)
V miejsce ?  Mateusz Studziński(klasa IIG)


88888888888888888888888888888888