Home Nauczyciele

Kadra nauczycielska

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Szkoła

Przedmiot

1

Adamczyk

Aneta

szkoła podstawowa

wf, edukacja wczesnoszkolna

2

Bartoszek

Danuta

przedszkole

nauczanie przedszkolne

3

Chodowski

Maciej

SP, gimnazjum

religia

3

Dolata

Grażyna

SP, gimnazjum

matematyka

4

Foltyńska

Dorota

szkoła podstawowa

edukacja wczesnoszkolna,

5

Foręc

Wojciech

szkoła podstawowa, gimnazjum

historia, WOS

6

Grabarz

Aneta

szkoła podstawowa

edukacja wczesnoszkolna,

7

Jachacz

Monika

szkoła podstawowa

edukacja wczesnoszkolna, nauczanie przedszkolne

8

Jędrasiak

Helena

przedszkole

nauczanie przedszkolne

9

 

Kamieniak

Marzena

szkoła podstawowa

edukacja wczesnoszkolna,

10

Kieruzel

Jolanta

szkoła podstawowa

matematyka

11

Klasztorna

Grażyna

szkoła podstawowa, gimnazjum

przyroda, biologia, geografia, wdż

12

Klasztorny

Wiesław

szkoła podstawowa

informatyka, wf

13

Kowalska

Urszula

szkoła podstawowa, gimnazjum

język angielski, język niemiecki

14

Krysiak

Danuta

przedszkole

nauczanie przedszkolne

15

Kubiak

Anna

szkoła podstawowa

zajęcia rewalidacyjne

16

Kozieł

Lena

przedszkole

nauczanie przedszkolne

17

Kurzawa

Iwona

przedszkole, szkoła podstawowa

język angielski

18

Łudczak

Teresa

szkoła podstawowa

edukacja wczesnoszkolna, nauczanie przedszkolne

19

Majchrzak

Agata

szkoła podstawowa

pedagog, edukacja wczesnoszkolna

20

Majchrzak

Edyta

przedszkole,
szkoła podstawowa, gimnazjum

edukacja dla bezpieczeństwa,
logopedia, terapia pedagogiczna, biblioteka, doradztwo zawodowe

21

Michalak

Małgorzata

gimnazjum

fizyka, chemia

22

Nowak

Małgorzata

szkoła podstawowa, gimnazjum

język polski, 
wychowanie fizyczne

23

Ochocka

Ilona

gimnazjum

język polski, 
historia, wdż

26

Pilarczyk- Janus

Elżbieta

gimnazjum

zajęcia rewalidacyjne

27

Puchała

Magdalena

szkoła podstawowa, gimnazjum

język angielski

28

Rychlewska

Jolanta

przedszkole

nauczanie przedszkolne

29

Stępień

Agnieszka

szkoła podstawowa

język polski

30

Studziński

Mariusz

szkoła podstawowa, gimmnazjum

informatyka, w-f

31

Sulima- Flaszka

Joanna

szkoła podstawowa, gimnazjum

język polski

32

Trojanowska

Anna

szkoła podstawowa, gimnazjum

plastyka,
zajęcia techniczne, 
zajęcia artystyczne

33

Trojanowski

Robert

szkoła podstawowa, gimnazjum

muzyka, wf

34

Ucińska

Beata

szkoła podstawowa, przedszkole

religia

35

Szymanek-Płóciennik

Małgorzata

SP, gimnazjum

chemia

36

Żelichowska

Jadwiga

szkoła podstawowa

przyroda

 

Dyżur pedagogiczny nauczycieli Szkoły Podstawowej
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
w Ruścu od dnia 01.04.2019r.

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina dyżuru

1.

Adamczyk Aneta

czwartek

8.55 – 9.40

2.

Barwaśna Anna

wtorek

9.50 – 10.35

3.

Dolata Grażyna

piątek

9.50 – 10.35

4.

Foltyńska Dorota

poniedziałek

8.00 – 8.45

5.

Foręc Wojciech

wtorek

10.45 – 11.30

6.

Grabarz Aneta

wtorek

10.45–11.30(s. nr 7)

7.

Jachacz Monika

poniedziałek

10.45 – 11.30

8.

Kamieniak Marzena

poniedziałek

12.50 – 13.35

9.

Kieruzel Jolanta

czwartek

9.50 – 10.35

10.

Klasztorna Grażyna

czwartek

10.45 – 11.30

11.

Kowalska Urszula

poniedziałek

11.50 – 12.35

12.

Kurzawa Iwona

piątek

8.55 – 9.40

13.

Majchrzak Agata

wtorek

9.50 – 10.35

14.

Majchrzak Edyta

poniedziałek

10.45 – 11.30

15.

Michalak Małgorzata

czwartek

10.45 – 11.30

16.

Nowak Małgorzata

piątek

10.45 – 11.30

17.

Ochocka Ilona

poniedziałek

9.50 – 10.35

18.

Puchała Magdalena

czwartek

13.45 – 14.30

19.

Stępień Agnieszka

piątek

10.45 – 11.30

20.

Stępnik Ewa

czwartek

10.45 – 11.30

21.

Sulima-Flaszka Joanna

poniedziałek

11.50 – 12.35

22.

Szymanek-Płóciennik Małgorzata

czwartek

14.35 – 15.20

23.

Trojanowska Anna

poniedziałek

10.45 – 11.30

24.

Trojanowski Robert

środa

14.30 – 15.15

25.

Ucińska Beata

poniedziałek

9.50 – 10.35