Home Koła zainteresowań

Koła zainteresowań


Wykaz zajęć dodatkowych dla uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Adamczyk  Aneta

zajęcia komputerowe – 1-3 szkoła podstawowa

poniedziałek

6

koło przyrodniczo-informatyczno-ekologiczne – 4-6 szkoła podstawowa

wtorek

7

Dolata Grażyna

Koło matematyczne - gimnazjum

środa

0

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki- gimnazjum

piątek

0

Foltyńska Dorota

koło czytelnicze - 1-3 szkoła podstawowa

środa

5

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - 1-3 szkoła podstawowa

wtorek

6

Foręc Wojciech

koło historyczne - 4-6 szkoła podstawowa

piątek

1

koło obywatelskie - gimnazjum

poniedziałek

7

Grabarz Aneta

koło teatralne  - 1-3 szkoła podstawowa

wtorek

7

koło matematyczne - 1-3 szkoła podstawowa

środa

7

Jachacz Monika

zajęcia rozwijające w zakresie edukacji wczesnoszkolnej - 1-3 szkoła podstawowa

poniedziałek

2

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze- 1-3 szkoła podstawowa

czwartek

2

Kamieniak Marzena

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - 1-3 szkoła podstawowa

poniedziałek

1

zajęcia artystyczne - 1-3 szkoła podstawowa

środa

1

Kieruzel Jolanta

koło matematyczne – 4-6 szkoła podstawowa

poniedziałek

7

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki - 4-6 szkoła podstawowa

środa

7

Klasztorna Grażyna

 

koło biologiczno- geograficzne - gimnazjum

Poniedziałek

8

zajęcia wyrównawcze z biologii i geografii- gimnazjum

wtorek

8

Kowalska Urszula

koło języka angielskiego - gimnazjum

poniedziałek

1

zajęcia  wyrównawcze z języka angielskiego – 4-6 szkoła podstawowa

czwartek

0

Kurzawa Iwona

koło języka angielskiego – 4-6 szkoła podstawowa

poniedziałek

7

zajęcia  wyrównawcze z języka angielskiego 1-3 szkoła podstawowa

wtorek

7

Majchrzak Agata

terapia pedagogiczna- dysleksja – gimnazjum

czwartek

7

koło czytelniczo-artystyczne - 1-3 szkoła podstawowa

piatek

5

Majchrzak Edyta

 

koło redakcyjne - gimnazjum

wtorek

8

koło czytelniczo-teatralne – 4-6 szkoła podstawowa

czwartek

7

Marciniak Małgorzata

koło chemiczne - gimnazjum

piątek

7

Nowak Małgorzata

koło teatralne – 4-6 szkoła podstawowa

środa

7

zajęcia  wyrównawcze z języka polskiego – 4-6 szkoła podstawowa

wtorek

7

Ochocka Ilona

koło polonistyczne- gimnazjum

piątek

7

zajęcia  wyrównawcze z języka polskiego- gimnazjum

czwartek

0

Elżbieta Pilarczyk- Janus

zajęcia rewalidacyjne  - 1-3 szkoła podstawowa

Wtorek

7

zajęcia rewalidacyjne  - 1-3 szkoła podstawowa

czwartek

7

Puchała Magdalena

koło języka angielskiego - gimnazjum

środa

8

zajęcia  wyrównawcze z języka angielskiego 4-6 szkoła podstawowa

wtorek

7

Stępień Agnieszka

koło polonistyczne  - 4-6 szkoła podstawowa

wtorek

7

zajęcia  dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego- 4-6 szkoła podstawowa

poniedziałek

7

Sulima-Flaszka Joanna

koło polonistyczno-teatralne  - gimnazjum

czwartek

7

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego - 4-6 szkoła podstawowa

poniedziałek

7

Studziński Mariusz

Szkolne Koło Sportowe - gimnazjum

poniedziałek

8-9

Trojanowska Anna

koło plastyczne - gimnazjum

poniedziałek

8

koło ruchu drogowego – 4-6 szkoła podstawowa

środa

7-8

Trojanowski Robert

zajęcia wokalno-muzyczne -4-6 szkoła podstawowa

środa

7-8

Ucińska Beata

Szkolne Koło Caritas – 4-6 szkoła podstawowa

poniedziałek

7

koło religijno-teatralne – 1-3 szkoła podstawowa

poniedziałek

2

Ks. Wronkowski Paweł

Stowarzyszenie Katolickie Młodzieży - gimnazjum

piątek

16-18

Wrzesińska Bogusława

koło czytelnicze – 1-3 szkoła podstawowa

piątek

5

Żelichowska Jadwiga

koło przyrodnicze 4-6 szkoła podstawowa

czwartek

7