Mateuszu! GRATULUJEMY!!!

Na stronie Kuratorium Oświaty w Łodzi zamieszczono ostatnie oficjalne listy Laureatów i Finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Bardzo miło nam poinformować, że w zacnym gronie finalistów jest uczeń naszej szkoły MATEUSZ BEDNAREK. Zdobywając tytuły Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii, matematyki i geografii udowodnił, że wiedza humanistyczno – matematyczno – przyrodnicza nie jest mu obca.
Naszemu finaliście życzymy trafnego wyboru szkoły ponadpodstawowej, gdzie będzie mógł realizować swoje pasje.
Mateusz to uczeń klasy ósmej, dlatego czekamy na jego naśladowców.
Drodzy szósto- i siódmoklasiści! Wystarczy szczypta odwagi i trochę wysiłku w pogłębianie wiedzy z interesujących Was przedmiotów. Czekamy na odważnych i ambitnych. 🙂