Bo ja tańczyć chcę!

Uczniowie naszej szkoły karnawał zakończyli z przytupem, bo 13 lutego w godzinach popołudniowych odbył się ,, disco- bal „, na który zainteresowani przybyli w dość licznej grupie, co organizatorów bardzo ucieszyło. Wśród uczestników imprezy nie zabrakło osób, które postanowiły ,,przebrać się”, a wyniki konkursu na najciekawszy strój zostaną ogłoszone ,,lada moment”.
SU wraz z opiekunem, p. Joanną, pragnie serdecznie podziękować paniom: Ani B., Edycie M. Anecie G. za opiekę w trakcie dyskoteki. Słowa podziękowań i serdeczności kierujemy pod adresem Rodzicow- p.Renaty i p.Tomasza za to, że zgodzili się wesprzeć naszych opiekunów w tejże opiece. Dziękujemy za to, że znaleźliście dla nas czas i zechcieliście ,,pobuszować” z nami w szkole w godzinach popołudniowych.
Organizatorzy mają nadzieję, że impreza podobała się – jeśli nie wszystkim, to może chociaż większości 😁.
Z pozdrowieniem
SU i jego opiekun🥰