„Idzie fala, idzie falaaa … to zabawy czas, wpadaj do nas do Suntago”,

„Idzie fala, idzie falaaa … to zabawy czas, wpadaj do nas do Suntago”, więc….
30 listopada uczniowie klas szóstych i piątej wpadli ,,na chwilkę” do parku wodnego Suntago. Był to nieco ciut spóźniony wyjazd z okazji Dnia Chłopaka. Lepiej późno niż wcale 🙂.
Park of Poland zagwarantował naszym podopiecznym wiele atrakcji plus tropikalny klimat. Basen z falą, rzeka przygód, statek piracki, niezliczona ilość zjeżdżalni, to jest to, w czym nasza młodzież czuje się najlepiej – niczym ryba w wodzie. Trudno było dogonić ją nawet wzrokiem. Nie było czasu do stracenia, każda minuta cenna i nie można jej było zmarnotrawić na bezczynne siedzenie. Dla opiekunów – p.Mariusza, p.Joanny, p.Ilony, p.Beaty i p.Julity frajdą było obserwować swoich uczniów. Radością napawa również fakt, iż było to kilka godzin wolnych od … telefonów, a poświęconych prawdziwej aktywności. Opiekunowie myśleli, że woda wyciągnie z dzieciaków wszystkie siły, ale „grubo” się pomylili, bowiem energia u naszych milusińskich jest wręcz niespożyta.
Ten dzień możemy śmiało zaliczyć do udanych. Wszyscy wróciliśmy do Ruśca w wyśmienitych humorach i z apetytem na „jeszcze raz”, bo przecież ,,palmy z Kostaryki” zapraszają, by ,,wbijać tam śmiało”.
+13