Szkolenie w ramach realizowanego Programu Leader100 SPORT.

W dniu 05.10.2023 r. w naszej szkole odbyło się szkolenie w ramach realizowanego Programu Leader100 SPORT. Wzięło w nim udział 45 nauczycieli i dyrektorów z pobliskich szkół powiatu bełchatowskiego, pajęczańskiego i wieluńskiego. Uczestnicy wzięli udział w prezentacji programu z nowymi elementami wprowadzonymi na bazie doświadczeń we współpracy ze szkołami. 

           Szkolenie miało charakter zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Część teoretyczna prowadzona była dwutorowo z podziałem na dyrektorów i nauczycieli.

         W części praktycznej odbyły się zajęcia z udziałem uczniów klas pierwszych prowadzone przez szkoleniowca.

         Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz integracji środowiska nauczycielskiego. Na koniec wszystkim uczestnikom wręczono certyfikaty. Na ręce gospodarzy  przekazano symboliczną wiązankę kwiatów.