Energetycznie w Energylandii :)

W czwartek, 5 października, nasi siódmo- i ósmoklasiści zamiast siedzieć w szkolnych ławkach, pojechali na wycieczkę do Zatoru, gdzie znajduje się największy w Polsce park rozrywki. Uśmiechnięci, wyspani i pełni pozytywnej energii stawili się punktualnie pod szkołą. Grzecznie znieśli dość długą podróż, by wreszcie móc sprawdzić swoje możliwości, jeśli chodzi o odwagę i ewentualny strach przed wysokością. Pogoda dopisała i dzięki temu każdy z uczestników wyjazdu mógł się wyszaleć do woli. Zadra, Formuła, Hyperion, Mayan i inne rollercostery należały do nich 😉 Niektórzy po kilka razy korzystali z najbardziej  ekstremalnych atrakcji zatorskiego parku. Zorganizowany z okazji Dnia Chłopaka wyjazd należy udać za udany, gdyż niektórzy uczestnicy zaraz po powrocie dopytywali, czy jeszcze tutaj przyjedziemy 😉