„Nic dwa razy się nie zdarza…”

W piątek 23 czerwca ósmoklasiści pożegnali się z naszą szkołą. Uroczysta akademia rozpoczęła się polonezem, po czym nastąpiły przemówienia, rozdanie stypendiów za najwyższe osiągnięcia edukacyjne, a także ślubowanie uczniów klas ósmych.
Część artystyczna, prowadzona przez najstarsze klasy, rozpoczęła się humorystycznym przedstawieniem. Po nim nastąpiły podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji, obsługi i osób najważniejszych dla każdego dziecka – rodziców. Naszych absolwentów pożegnali także koleżanki i koledzy z klas siódmych.
Po części artystycznej nadszedł czas na rozdanie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, listów gratulacyjnych dla rodziców oraz podziękowania dla sponsorów.
Naszym absolwentom z całego serca życzymy, aby wakacje przyniosły najwspanialsze przygody pod słońcem. Przekroczcie próg szkoły średniej szczęśliwi i uśmiechnięci, z nowymi siłami, abyście mogli podołać nowym wyzwaniom. Wszystkiego dobrego. Trzymamy za Was kciuki!