Warsztaty integracyjne „Już widać Wielkanoc”

Już po raz kolejny odbyły się w naszej placówce warsztaty integracyjne pod hasłem: „Już widać Wielkanoc”. Wzięli w nich udział uczniowie z naszej szkoły, przedszkola oraz ze szkoły w Woli Wiązowej. Tematem przewodnim były tradycje świąteczne realizowane poprzez zabawy senso-plastyczne. Dzieci wspólnie przygotowały wielkanocną pisankę i kartki świąteczne, malowały gipsowe ozdoby, wykonały jajko z masy solnej i udekorowały je, korzystając z piórek i innych ozdób. Mogły również poznać i doświadczyć prawdziwego jajka i jego struktury. Wspaniałą zabawę zwieńczył smakowity serek waniliowy przybliżający atmosferę nadchodzących świąt.
Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki.
My życzymy wszystkim wspaniałej rodzinnej atmosfery, zdrowia i pogody ducha nie tylko od święta.
J.P., E.P-J., A.K.