Dzień Ziemi klas 4-8

W ramach obchodów Dnia Ziemi starsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zagadkowym Escape room i podczas zajęć lekcyjnych zamienili się w tajnych agentów. Musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami. Podczas ich rozwiązywania dowiedzieli się m.injak dbać o środowisko i otaczającą ich przyrodę. Na końcu rozgrywki agenci przedstawiali rozwiązanie, którym był kod do sejfu. Jeżeli szyfr był poprawny, czekała na nich słodka niespodzianka. Dodatkowo w czasie zajęć z koła przyrodniczego „Eko detektywni na tropie” młodzież wykonywała modele Zieminatomiast członkowie SU na przerwach śródlekcyjnych przygotowali gry i zabawy ekologiczne. Event cieszył się dużym zainteresowaniem.

Tego dnia uczniowie założyli zielone ubrania, na znak solidarności by nasza planeta była czysta i zielona.