IDĄ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

W dniu 15.12.2021r. w Zespole Szkolno  – Przedszkolnym w Ruścu odbyły się warsztaty integracyjne IDĄ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA w ramach innowacji organizacyjnej ,, Z integracją nam do twarzy”.  Uczniowie z naszej szkoły i przedszkola mieli do wykonania kilka zadań podzielonych na dwie grupy. Pierwsza grupa to zabawy sensoryczne: wykonanie ozdoby z pomarańczy i goździków oraz sztuczny śnieg. Druga to prace plastyczne: kartka bożonarodzeniowa, bombki świąteczne oraz wspólna choinka. Podczas zajęć panowała atmosfera zabawy, uczniowie chętnie brali udział w poszczególnych zadaniach. Na zakończenie uczestnicy otrzymali piękne dyplomy, za swój wysiłek i pracę. Zdaniem uczestników  była WSPANIAŁA ZABAWA, więc mamy nadzieję, że za rok się spotkamy w takim samym gronie 🙂 🙂 🙂