Wycieczka do kina „Helios” w Bełchatowie

W dniu 7 grudnia klasy: 1 i 3 pod opieką wychowawczyń oraz p. B. Ucińskiej uczestniczyły w wyjeździe do kina „Helios” w Bełchatowie. Nasi uczniowie obejrzeli film produkcji duńskiej pt. „Jak zostać świętym Mikołajem 2”. Akcja filmu toczy się na północy bajkowej Grenlandii. Mieszka tam 12-letnia Lucia z rodzicami. Jej najlepszy przyjaciel zostaje oskarżony o kradzież magicznego kryształu Króla Zimy. Wrażliwa dziewczynka z wielką determinacją pomaga Oskarowi udowodnić jego niewinność i odnaleźć prawdziwego złodzieja. Jest to ciekawy film z pięknym przesłaniem i możemy zachęcić wszystkich do jego obejrzenia. Po seansie posileni smacznym posiłkiem i uśmiechnięci, po krótkiej sesji fotograficznej wyruszyliśmy w drogę powrotną. Już około 12.30 byliśmy w naszej szkole. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej radość, dobry humor i miłe emocje po obejrzanym filmie.

Opracowała: Teresa Łudczak

Zdjęcia: Edyta Majchrzak