V OLIMPIADA W KONKURENCJACH NIEOLIMPIJSKICH

W dniu 16.11.2021r w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ruścu odbyła się V OLIMPIADA W KONKURENCJACH NIEOLIMPIJSKICH przy współpracy z Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Kuźnia Życzliwości”. Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, impreza odbyła się w murach szkoły. Uczniowie ze szkoły podstawowej w Ruścu i Woli Wiązowej przed rozpoczęciem Olimpiady, zobowiązani byli uroczyście ślubować: ,, Ślubuję wykonywać wszystkie konkurencje uczciwie i dokładnie. Bawić się wspaniale i uśmiechać się stale” – to motto towarzyszyło całej zabawie. Konkurencje sprawnościowe, były dostosowane do możliwości każdego uczestnika. Dzięki tej imprezie uczestnicy mogli dostrzec swoje możliwości i rozwinąć swoje zainteresowania oraz pokonać słabości. Na twarzy uczestników od początku do końca zawodów towarzyszył uśmiech. Pani Dyrektor Aneta Grabarz i Pan Dyrektor Mariusz Kamieniak pogratulowali uczestnikom, wręczyli medale, podziękowali za zabawę fair play i zaprosili na mały poczęstunek naszych małych olimpijczyków :).

Julita Pluta

Samorząd Uczniowski.